Hizmetlerimiz

Eyüp temizlik şirketi olarak temizlik sektöründe genmiş bir hizmet ağına sahibiz. Verdiğimiz tüm hizmetlerde profesyonel ve deneyimli ekiplerimiz ile çalışmalar yürütmekteyiz. Yaptığımız çalışmalar için gerekli olan araç ve gereçlerde talep edilmesi durumunda şirketimiz tarafından temin edilmektedir.

Genel olarak temizlik hizmetlerimizi şu başlıklar altında toplaya biliriz;

Ev Temizliği Hizmetleri; Ev temizliği hizmeti dolu ev, boş ev, inşaat sonrası ve tadilat sonrası ev temizliği seçenekleri ile hizmet verilmektedir. Bu temizlik hizmetleri için tekli ve çoklu personel desteği sunula bilmektedir.

Fabrika, Hastane, Okul, Otel, Cami, Kolej, Banka, Plaza Temizliği Hizmetleri; Bu temizlik türlerine tek seferli temizlik veya periyodik temizlik hizmetleri verilmektedir. Ekiplerimiz çoklu personel ile temizlenecek mekana gelerek gerekli iş bölümü sonrasında çalışmalara başlayacaktır. Bu tür temizlik taleplerinde mutlaka öncesinde ücretsiz keşif hizmetimiz ile teklif hazırlanmaktadır.

Temizlik hizmetlerimizin tamamını maddeler halinde sizlere belirmek gerekir ise;

Okul Temizliği Büro Temizliği Endüstriyel Temizlik Tadilat Temizliği
Otel Temizliği Ofis Temizliği İş Merkezi Temizliği Cam Temizliği
Plaza Temizliği Mağaza Temizliği Dış Cephe Temizliği Ev Temizliği
Banka Temizliği Yangın Sonrası Temizliği Merdiven Temizliği Villa Temizliği
Fabrika Temizliği Su Baskını Temizliği Zemin Temizliği Boş Ev Temizliği
Site Temizliği Çatı Temizliği İnşaat Temizliği Eşyalı Ev Temizliği
Dershane Temizliği Bodrum Temizliği İnşaat Sonrası Temizlik
Hastane Temizliği Depo Temizliği Tadilat Sonrası Temizlik

 

Yukarıda belirtmiş olduğumuz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyet garantisi şirketimiz tarafından sağlanmaktadır. Eyüp temizlik şirketi olarak hakkımızda sayfasından bizler hakkında daha detaylı bilgileri okuya bilirsiniz. Aynı zamanda iletişim sayfamızdan bizlerle irtibata geçerek taleplerinizi bildire bilir fiyat teklifi ala bilirsiniz.