Eyüp Dış Cephe Temizliği

Eyüp ilçemizde yaz aylarının gelmesi ile birlikte dış cephe temizliği taleplerinin çok hızlı bir şekilde arttığını görmekteyiz. Özellikle iş merkezleri, yüksek katlarda bulunan ofisler, avm’ler gibi daha birçok cam kaplama ile döşemesi yapılmış alanlarda kışın bitmesi ve yağmurların durması ile birlikte dış cephe cam temizliği hizmet alımları için teklifler toplanmaktadır. Her sene olduğu gibi bu senede Eyüp dış cephe temizliği hizmetimizi devam etmektedir. Eyüp ilçemizde ki taleplerin büyük çoğunluğunda gerek profesyonel hizmet anlayışımız ile gerek ise uygun fiyat politikamız sonucu Eyüp temizlik şirketi olarak bizler yapmaktayız. Bu yönde sitemiz üzerinden referanslarımızı inceleye bilirsiniz.

Eyüp Dış cephe cam temizliği hizmet adımları şu şekildedir;
Öncelikle sizlerden gelen talep üzerine alanın büyüklüğüne göre whatsapp üzerinden fotoğraf talebinde bulunmaktayız. Veya ücretsiz keşif hizmetimizi aktif ederek yerinde gözlem yapmaktayız. Bu iki yöntem sonrasında gerekli olan tüm detayları belirterek fiyat teklifimizi gerek mail üzerinden gerek ise telefon üzerinden bilgilendirme yapılmaktadır. Uygun görünmesi halinde belirlenen gün ve saat içerisinde gerekli ekipmanlar ve personellerimiz ile temizlik çalışmalarına giriş yapılmaktadır. Hizmetlerimizde müşteri memnuniyeti hizmeti tamamlamamızın ve başarılı bir iş çıkarmamızın ilk göstergesidir. Hizmetimizin bitimi siz müşterilerimizin kontrolü ve onayı sonrası tamamlanmaktadır. Bu sayede sizlerin memnuniyetini garantimiz altına almaktayız.

Dış Cephe Temizliği Yöntemlerimiz Nelerdir?
Dış cephe temizliği konusunda birkaç farklı yöntem kullanmaktayız. Bu yöntemlerin hangisini kullanmamız gerektiğini gözlemlerimiz sonrasında belirlemekteyiz.

  1. Sepetli vinç sistemi ile temizlik; Bu yöntem için özel olarak üretilmiş olan 27’lik ve 40’lık vinçler kullanmaktayız. Özel sepet aparatı sayesinde güvenli bir şekilde dış cephe camları, reklam panoları silinmektedir.
  2. Uzatmalar yöntemi ile temizlik; Bu yöntem genel olarak giriş katı ve bir üst katta yer alan ofisler için kullanılmaktadır. Özel uzatmalar yardımı ile temizliğin kalitesinden ödün vermeyecek şekilde çalışmalar gerçekleştirmekteyiz.
  3. Dağcılık Sistemi ile temizlik; Bu yöntem için gerekli izin ve çalışa bilir belgesi olan personeller kullanarak gerekli iş güvenli önlemleri alınarak çalışmalar yapılmaktadır. Bu yöntemi en son çare olarak kullanmaktayız.
  4. Seyyar İskele ( Platform ) Sistemi ile Temizlik; Bu yöntem ile özel olarak hareketli ve hareketsiz olacak şekilde seyyar iskele sistemleri kurularak dış cephe temizliği çalışması yapılmaktadır.

Eyüp dış cephe cam temizliği konusunda işimizin ehli olduğumuzu düşünmekteyiz.

Gerekli olan alt yapı çalışmalarımızı bu işte en iyi sonuç elde etme yönünde geliştirdik ve geliştirmeye devam etmekteyiz. Bizlere iletişim sayfamızdaki bilgilerden ulaşarak ücretsiz keşif ve fiyat teklifi talebinde buluna bilirsiniz.

Reply

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 4,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...