Eyüp Temizlikçi Bayan

Özellikle ofis temizliğinde sizin istediğiniz iş planına uygun hizmetler veren Eyüp Temizlik olarak her zaman temel sorunlarınızı çözmek için çalışmalar yaparız. Zamandan tasarruf etmeyi sağlayacak önerilerinizi değerlendirerek Eyüp temizlikçi bayan taleplerinizi belirlediğimiz kalite standartları çerçevesinde karşılarız. Özellikle villa veya yazlık temizliği taleplerinizde işin aciliyetine göre personel sayısını belirler ve bütçemizi bu şekilde düzenleriz. Temizlik konusunda deneyimli ekipler ile çalışırız. Elemanlarımız el çabukluğuna sahiptir ve istediğiniz temizlik hizmetlerini belirlenen süre içerisinde tamamlarlar.

Temizlik işinin kendi içinde belli sıralamaları vardır. Ev temizliklerine evin en son odasından başlanarak çıkışa doğru gelinir ve en son banyo temizliği yapılır. Mutfak temizliğinde kullanılacak temizlik malzemelerinin ilk defa kullanılıyor olmasına özen gösterilmelidir. İşi bilmeyen bir temizlikçiye iş öğretene ve yaptığı her şeyi kontrol edene kadar kaybettiğiniz zamanı hiçbir şekilde telafi edemeyeceğinizi bilmelisiniz. Eyüp temizlikçi bayan taleplerinizde size her zaman hizmet vermekten mutluluk duyarız. Ekiplerimizden düzenli temizlik hizmeti alabileceğiniz gibi, yardımcı bayan talebinde de bulunabilirsiniz.

1 Reply

  1. Efe Sancak Cevapla

    Eyüp yeni adı ile Eyüpsultan ilçesinde açtığım cafemin açılış öncesi temizliğini yaptırmak istiyorum. Cafem ortalama 200 m2’dir. Aynı zamanda 50 m2 civarında mutfağı vardır. Detaylı bir temizlik istiyorum ve temizliği gece saatlerinde yapılması gerekiyor. Bunun için kaç personel ile hizmet vereceğiniz bilgisi ile birlikte fiyat teklifi istiyorum.

Reply

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...