Eyüp Ofis ve Büro Temizliği

ofis-temizligi

Eyüp ofis ve büro temizliği şirketimizin tarafından genel temizlik hizmeti sağlamaktadır. Eyüp Temizlik Şirketi İstanbul’da ofis ve büro temizliğinde vazgeçilmez ilkeleri olan dürüst, güvenilir, titiz ve kaliteli hizmet anlayışına büyük önem vermektedir. Yaklaşık 15 yıllık ofis ve büro temizliği geçmişimizde bu ilkelerden asla vazgeçmemiştir.

Eyüp Ofis Temizliği Şirketi

Eyüp Ofis Temizliği Şirketleri

Bütün kurumsal işletmeler ve bu işletmelere çalışan personeller, ziyaret eden müşteriler ofisinize geldiklerinde çalıştığınız ortamın görsel güzelliklerinin yanında ofisin temiz ve hijyenik olmasını isterler. Temiz ve düzenli bir ofis, görsel olarak daha çekici olmakla kalmaz, aynı zamanda müşteriler üzerinde pozitif bir izlenim bırakır ve çalışanların motivasyonunu, üretkenliğini ve çalışma performansını artırır. İş yerinde mutfak, merdivenler, tuvalet gibi tüm alanların temiz olması, fiziksel ve ruhsal sağlık açısından da önemlidir.

Eyüp Temizlik Şirketi Ofis ve Büro Temizliği olarak bizler müşterilerimizin ofislerini önemsiyor ve daha temiz ve hijyenik bir ofiste çalışacağınızı garanti ediyoruz. Dünya standartlarında sunduğumuz hizmetlerimiz yanı sıra konusunda uzman personelimiz ve hizmete özel donanımlarımız ile her zaman en iyiyi sunmak için yanınızdayız. Firmamız temizlikten beklentilerinizi karşılayacak kaliteli hizmetler ile her zaman yanınızda olmak için sürekli kendini geliştirmektedir. Unutmayın siz her zaman en iyisine layıksınız.

Ofis & Büro Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Ofis ve büro temizliği nasıl yapılmalı konusuna gelecek olursak; ofisinizi temizleme konusunda vaktiniz yoksa ancak hijyenden ödün vermek istemiyorsanız profesyonel bir şirketten yani Eyüp Temizlik Şirketinden destek alabilirsiniz.

Günün büyük kısmında çok sayıda insanın aynı ortamda bulunması sebebiyle ofis ortamlarında hijyen çok önemli bir hale geliyor. Eyüp Temizlik ofis temizliği hizmetimiz, çalışan personeli fazla, gün içerisinde müşteri sirkülasyonu çok olan firmalar için adeta bir kurtarıcı olacaktır.

Ofis Temizliğini tecrübeli personellerimizle gerek ofis düzeninizi gerekse çalışma ve iş akışına engel olmadan, sağlıklı ve doğru kimyasal ve malzemelerimiz ile doğru bir temizlik hizmeti sunuyoruz.

Ofis temizliği hizmetimizi sizin isteğinize göre şekillendiriyoruz. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunmaya odaklanıyoruz. Bu kapsamda sizlere tek seferlik personel yollayabileceğimiz gibi periyodik ( günlük, haftalık, aylık) de personel yollayabiliyoruz.Ofis temizliği hizmetimiz kapsamında camların ve duvarların silinmesi, mobilyaların tozunun alınması, çöplerin toplanması, lavabo ve tuvaletlerin ovulup temizlenmesi, zemin temizliği, merdivenlerin, asansörün temizliğini içermektedir.Yapılacak temizlikte kullanılacak temizlik malzemeleri, temizlenecek yerin cinsine ( metal, plastik ahşap, taş, kumaş, fayans, cam vb. ) göre değişiyor. Kullandığımız malzemeler çevre dostu temizlik malzemelerinden oluşmaktadır.

Neden Biz?

  • 7/24 güvenilir hizmetimiz
  • Bütçe dostu fiyatlarımız
  • Disiplinli çalışma stratejimiz
  • Geniş müşteri portföyümüz
  • Profesyonel ekibimiz
  • Profesyonel, doğa dostu ekipmanlarımız

Eyüp Temizlik her zaman yanınızda!

Peki Ofis ve Büro Temizliği Fiyatları Nedir?

Ofis temizliği fiyatları; ofisinizin büyüklüğü, almak istediğiniz hizmetin niteliği, istediğiniz personel sayısı ve ihtiyaçlarınıza göre değişiyor. Ekibimizde ofis temizliği konusunda deneyimli personeller yer aldığı için çalışmalarımızı her detayıyla taleplerinize özel gerçekleştiriyoruz. En temiz çalışma ortamları için hemen bizi arayın ve randevu alın.

Ofis temizliğinde profesyonel bir desteğe ve bütçe dostu fiyatlara ihtiyacınız varsa bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

 

Reply

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...