Eyüp Apartman Temizliği

Eyüp apartman temizliği, sürecin başından sonuna kadar uygulanacak tüm işlemlerde deneyim ve bilgi sahibi şirketimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Hijyen ve sağlık standartları çerçevesinde, her türlü yapıda uygulanabilecek bu hizmet kolu oldukça ekonomik paketlerde kullanıcılara sunulur. Temizlik hizmeti veren yapılanmalar, bazı usûl ve kaidelere riayet etmek durumunda. Firmamızın İstanbul genelinde sağladığı hizmet alt yapısı, şu kavramlara dayanmaktadır:

 1. Doğru zamanlama
 2. Seri uygulama
 3. Güler yüzlü hizmet
 4. Teknik donanım
 5. Bilgi ve tecrübe
 6. Güvenirlilik
 7. Garantili uygulama
 8. Ekonomik paketler

Apartman Temizliği Nasıl Yapılır?

Apartman temizliği nasıl yapılır? Öncelikli yapı elemanları nelerdir? Tüm bunlar, sektörel deneyim ile kazanılabilecek bilgiler. Kişi ve kurumların ortak gereksinimlerinden biri, yaşanılan toplu mekanların umumî bölgelerinde yapılacak bakım ve temizlik uygulamalarıdır. Bu uygulamalarda eksik ve hatalı müdahaleler kişiler arasında sorunların da önünü açar. Temizliği yapacak personelin yetersiz bir faaliyet gerçekleştirmesi, daire sakinleri tarafından şikayetleri gündeme getirir. Sürecin denetlenebilir ve garantili bir düzleme yayılmamış olması da anlaşmazlığın boyutlarını üst seviyeye çıkartır. Kimi zaman bu ortak alanların temizlenmesinde kullanılacak bütçe, teknik ekipman ve malzemeler konusunda da bir uzlaşmaya varılması mümkün olmamaktadır. İşte tüm bu sorunların ekarte edilebilmesi için profesyonel kurumlar devreye girmiştir. Yasal izin belgeleri tam olan bir temizlik şirketi, uygulama sırasında şu sıralı uygulama planını hayata geçirecektir:

 • Merdivenler ve korkuluklar temizlenir.
 • Posta kutuları tozlardan arındırılır.
 • Cam bölmeler silinir.
 • Genel toz ve partiküller vakumlanır.
 • Örümcek ağları temizlenir.
 • Giriş kapısı, sayaçlar ve varsa dolaplar sterilize edilir.
 • Yangın dolapları ve ekipmanları kontrol edilir.
 • Aydınlatma gereçleri faaliyet kapsamına alınır.

Tüm bunlar genel-geçer bir temizlikten ziyade, detaylı ve sterilizasyon hedefiyle yapılan uygulamalardır. Hizmet sağlayacağınız firmanın donanımsal yeterliliği el verdiği sürece bazı ek uygulamalar da bu sürece dahi edilir. Bunlar;

 • Çimlerin kesilmesi
 • Budama işlemleri
 • Apartmanın parfümlenmesi
 • Arızalı ya da patlak ampüllerin değiştirilmesi
 • Cephesel temizlik

Eyüp Apartman Temizlik Yönergesi

Eyüp apartman temizlik yönergesi, can ve mal güvenliği kanununa dayanmaktadır. Hizmet veren firmanın bağlı olduğu hukukî dayanakları sağlaması önem teşkil eder. İnsana ve insanlara ait iş ve yaşam alanlarına sağlanan her türlü hizmet kolu, çevresel güvenlik koşullarını taşımak zorunda. Hiçbir müşteri ve çevrede ikamet edenler, süreçten en ufak bir mağduriyet yaşamamalı ve bu yönde harcanacak bütçe, karşılığını muhakkak görmelidir. Bu şiarla hareket eden firmamızdan, gönül rahatlığıyla hizmet alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Eyüp Temizlik Şirketi ile kurumsal ve profesyonel çözüm süreçleri sizleri beklemektedir.

Apartman Temizliğinde Kullanılan Malzemeler

Apartman temizliğinde kullanılan malzemeler, öncelikle kalite kontrolden geçmiş ve insan sağlığına herhangi bir olumsuz etki etmediği kanıtlanmış ürünler olmalıdır. Bunlar daha çok kullanılacak kir ve pas çözücü kimyasallar için büyük önem taşır. Süpürme, silme ve tadilat işlemlerinde kullanılacak teknik ekipman ise, çağın gerektirdiği en kapsamlı ve nitelikli üretimlerden tercih edilmelidir. Böylece müşteriye daha verimli bir hizmet sağlanmış olur.

Reply

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 Kişi oy verdi, 5 üzerinden ortalama puan: 5,00. Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...